Відбулась сесія Червоноградської районної ради

18 жовтня відбулось засідання XIV чергової сесії Червоноградської районної ради VIII скликання. У її роботі брали участь Начальник Червоноградської РВА (РДА) Андрій Дяченко, заступник начальника Ірина Наливайко, комендант Червоноградської РВА (РДА) Мирослав Зінов’єв та начальники управлінь та відділів Червоноградської РВА (РДА).

На порядок денний винесено 16 питань, основним серед яких було звіт начальника Червоноградської районної військової адміністрації Андрія Дяченка щодо виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Червоноградського району на 2021-2023 роки та делегованих повноважень у 2021 році.

Звіт голови Червоноградської районної військової адміністрації депутати Червоноградської районної ради затвердили

Також заслухали інформацію начальника Червоноградського районного відділу поліції ГУНП у Львівській області підполковника Василя Шимона про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Червоноградського району у 2021 році та за І півріччя 2022 року.