Діяльність

Доступ до публічної інформації10 травня 2011 року набрав чинності Закон України «Про доступ до публічної інформації», який визначає порядок здійснення та забезпечення права кожного на доступ до інформації, що знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, та інформації, що становить суспільний інтерес. 
     Надання публічної інформації Червоноградською районною державною адміністрацією здійснюється у відповідь на інформаційний запит. 

     Запит від особи на отримання інформації складається у довільній формі. 
    При цьому необхідно вказати: 

     1) ім'я та прізвище запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону; 
     2) опис інформації, яку запитувач хотів би отримати. (Вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит) 
     3) підпис і дату. 

     Для оформлення інформаційного запиту 
     письмово: м.Червоноград, пр.Шевченка, 19, Червоноградська районна державна адміністрація (на конверті вказувати "Публічна інформація"); 

    усно: (257) 7-20-10; 7-20-20
     електронна пошта: chervonogradrda@loda.gov.ua 

     Порядок оскарження рішень розпорядника інформації або бездіяльності 
    Згідно з Законом "Про доступ до публічної інформації", відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. 
    Відповідно до статті 23 Закону "Про доступ до публічної інформації", рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду. 
    Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.

 _____________________

 

02.01.2023

Про стан роботи із запитами на інформацію, які надійшли до Червоноградської районної державної адміністрації за 2022 рік

_____________________ 

 

 


Приєднані файли
Інформація по запитах за 2022 р..pdf