На Червоноградщині перевірили роботу ще одного перевізника

В межах огляду транспортних засобів склали 7 постанов за порушення законодавства.

Сьогодні, 18 жовтня, працівники управління транспорту та зв’язку, спільно з працівники відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції у Львівській області та інспекторами відділу державного нагляду (контролю) у Львівській області Державної служби України з безпеки на транспорті провели перевірку дотримання вимог під час випуску автобусів на лінію.

Під час проведення спільної рейдової перевірки склали 7 постанов за порушення автотранспортного законодавства перевізником «Червоноградське АТП-14628».

Зазначимо, що цей перевізник обслуговує автобусні маршрути Червоноградського, Львівського та Золочівського районів.