Анонси

Безкоштовних семінарів - практикумів «Як Замовникам ефективно закупити, а Постачальникам вигідно продати в системі ProZorro Market»
8 жовтня 2021 року відбудеться безкоштовних семінарів - практикумів «Як Замовникам ефективно закупити, а Постачальникам вигідно продати в системі ProZorro Market».


Повідомляємо, що департаментом економічної політики заплановано проведення безкоштовних семінарів - практикумів «Як Замовникам ефективно закупити, а Постачальникам вигідно продати в системі ProZorro Market». 

Спікери заходу, представники ДП «Прозорро» – керівник відділу розвитку системи публічних закупівель Олексій Краснощоков та фахівець з публічних закупівель Ольга Нос розкажуть про функціонування ProZorro Market, його переваги і загальні принципи роботи для Замовників та Учасників. 

Форма проведення семінару очна, з дотриманням усіх карантинних обмежень.

Місце проведення: м. Львів, проспект В’ячеслава Чорновола, 7, конференц-зал готелю «Львів».

Початок безкоштовного навчального семінару - практикуму для Учасників закупівель (представників місцевого бізнесу, постачальників й виробників товарів) о 13:00 год., реєстрація учасників на місці проведення заходу розпочнеться з 12 годині.

Для участі у заході обов’язкова попередня реєстрація за посиланням https://forms.gle/CGZpYX52UKYoEzcBA

Початок безкоштовного навчального семінару - практикуму для Замовників о 14 год. 45 хв., реєстрація учасників на місці проведення заходу розпочнеться з 14:15 години. Для участі у заході обов’язкова попередня реєстрація за посиланням https://forms.gle/qHrqzx8NB3EX8Rc28 

 Додаток: програма заходу на 1 арк.


Приєднані файли
План заходів (1) (1).docx