Розпорядження райдержаміністрації

Розпорядження РДА від 25.10.2022 р. №69 Про організацію роботи із зверненнями громадян в Червоноградській районній державній адміністрації Львівської областіДата оприлюднення документа – 25.10.2022 року 

ЧЕРВОНОГРАДСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІя

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 25 жовтня 2022 р. Червоноград №69

Про організацію роботи із зверненнями громадян в Червоноградській районній державній адміністрації Львівської області

 Відповідно до статті 40 Конституції України, Закону України “Про звернення громадян”, статей 6, 7, 41 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109/2008 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, з метою створення необхідних умов для реалізації конституційних прав громадян на звернення

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1.Затвердити Порядок розгляду письмових звернень громадян в Червоноградській районній державній адміністрації, що додається.

2.Затвердити Порядок організації та проведення особистого прийому громадян в Червоноградській районній державній адміністрації, що додається.

3.Затвердити Порядок організації та проведення виїзних прийомів громадян керівництвом Червоноградської районної державної адміністрації у населені пункти Червоноградського району, що додається.

4.Контроль за виконання розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Мирослава Зінов`єва.

 

Голова                                                                                               Андрій ДЯЧЕНКО


Приєднані файли
№69 від 25.10.2022.zip