Розпорядження райдержаміністрації

Розпорядження РДА від 20.01.2022 р. № 6 Про внесення змін в розпорядження районної державної адміністрації від 15 квітня 2021 року №2Дата оприлюднення документа – 20.01.2022 року 

ЧЕРВОНОГРАДСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 20 січня 2022 року Червоноград № 6 

Про внесення змін в розпорядження районної державної адміністрації від 15 квітня 2021 року №2 

Відповідно до статей 5, 6, 39, 40, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 43 Закону України «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2014 року №91 «Деякі питання діяльності місцевих державних адміністрацій», з метою оптимізації структури районної державної адміністрації та підвищення ефективності державного управління

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1.Внести зміни у додатки 1, 2 розпорядження Червоноградської районної державної адміністрації від 15 квітня 2021 року №2 «Про утворення структурних підрозділів та затвердження граничної чисельності районної державної адміністрації» виклавши їх у новій редакції.

2.Ліквідувати управління гуманітарної сфери Червоноградської районної державної адміністрації, поклавши його функції на відділ освіти, культури, релігій та туризму Червоноградської районної державної адміністрації та відділ молоді, спорту та медицини Червоноградської районної державної адміністрації.

3.Відділ персоналу та нагород апарату Червоноградської районної державної адміністрації (О.Шутовську):

персонально попередити працівників структурних підрозділів районної державної адміністрації про зміну істотних умов праці враховуючи статтю 43 Закону України «Про державну службу» та статтю 492 Кодексу законів про працю України;

ознайомити під підпис з розпорядженням і попередженням про наступну зміну істотних умов праці працівників районної державної адміністрації.

4.Відділ фінансово-господарського забезпечення апарату Червоноградської районної державної адміністрації (О.Шавалюк) затвердити фонд оплати праці працівників і видатків на утримання структурних підрозділів Червоноградської районної державної адміністрації відповідно до цього розпорядження.

5.Фінансове управління районної державної адміністрації (Г.Леонову) врахувати нову структуру районної державної адміністрації.

6.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 Голова                                                                                               Андрій ДЯЧЕНКО


Приєднані файли
№6 від 20.01.2022.zip