Розпорядження райдержаміністрації

Розпорядження РДА від 11.01.2022 р. № 4 Про створення, персональний склад Червоноградської районної позаштатної постійно діючої військово-лікарської комісії при Червоноградському районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки та порядок її роботи у 2022 роціДата оприлюднення документа – 11.01.2022 року 

ЧЕРВОНОГРАДСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 11 січня 2022 року Червоноград № 4

Про створення, персональний склад Червоноградської районної позаштатної постійно діючої військово-лікарської комісії при Червоноградському районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки та порядок її роботи у 2022 році 

Відповідно до статей 6, 7, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та на виконання вимог статті 70 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», пунктів 2.1 та 2.10 глави 2 розділу І «Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України, затвердженого наказом Міністра оборони України від 14.08.2008 №402 «Про затвердження Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17.11.2008 №1109/15800 зі змінами (далі Положення), пунктів 9 та 11 розділу І «Положення про лікарсько-льотну експертизу в державній авіації України», затвердженого наказом Міністра оборони України від 20.11.2017 №602, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27.12.2017 за №1566/31434, у зв’язку з проведенням реформування військових комісаріатів, із зміною їх назв та організаційно-штатних структур, з метою проведення медичних оглядів для прийняття на військову службу за контрактом, службу у військовому резерві Збройних Сил України військовозобов’язаних та кандидатів на навчання у вищих військових навчальних закладах Міністерства оборони України

 ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

 1.Створити основну Червоноградську районну позаштатну постійно - діючу військово-лікарську комісію при Червоноградському районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки у складі:

 голова комісії –    Баглай Т.І.

секретар комісії – Кирик Л.З. – медична  сестра

члени комісії:

Тимняк Т.С.

лікар-офтальмолог

Олійник І.О.

лікар-хірург

Гнатюк О.П.

Гудко О.В.

Петрашкевич Г.С.                              

Огородник Н.Ф.

Голубець Г.В.

Пограничний Т.І.

лікар-невропатолог (І-е півріччя)

лікар-невропатолог (ІІ-е півріччя)

лікар-стоматолог дитячий

лікар-отоларинголог

лікар-терапевт

лікар-психіатр

Шостак В.В.

лікар-гінеколог

Кобрін С.В.

сестра медична

Пелешко О.І.

сестра медична

Левченюк С.

сестра медична

   

          1.1. Створити резервну Червоноградську районну позаштатну постійно - діючу військово-лікарську комісію при Червоноградському районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки у складі:

        голова комісії –    Олійник І.О.

    секретар комісії – Пелешко О.І.– медична  сестра

        члени комісії:

Ковтун І.П.

лікар-офтальмолог

Навроцька Л.М.

Веремієнко О.В.

лікар-офтальмолог

лікар-хірург

Гудко О.В.

Гнатів І.М.

Гнатюк О.П.

лікар-невропатолог (І-е півріччя)

лікар-стоматолог-ортопед

лікар-невропатолог (ІІ-е півріччя)

Іванець І.Є.

лікар-гінеколог

Сковрон О.М.

Чепляк А.П.

Левченюк С.

лікар-отоларинголог

лікар-психіатр

сестра медична

Кобрін С.В.

сестра медична

Сєркова Х.

сестра медична

При необхідності до складу ВЛК можуть призначатися лікарі інших спеціальностей. 

 

  1. Створити основну Сокальську територіальну позаштатну постійно - діючу військово-лікарську комісію при Червоноградському районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки (далі - І відділ (м. Сокаль)), у складі:

голова комісії –    Тарнавська Г.Г.

секретар комісії – Конічик І.Є. – медична  сестра

члени комісії:

Швець Г.С.

лікар-терапевт

Понурок О.В.

лікар-невропатолог

Шиделко М.П.

Шевчук Н.В.

Макачка О.

Горальчук О.М.

Владичко Л.М.                                                                       

лікар-хірург

лікар-стоматолог

лікар - офтальмолог

лікар - отоларинголог

лікар-психіатр

 

        2.1.Створити резервну Сокальську територіальну позаштатну постійно-діючу військово-лікарську комісію при Червоноградському районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки (далі - І відділ ( м. Сокаль)), у складі:

      голова комісії –    Пиріг С.

      секретар комісії – Солодяк О.О.

      члени комісії:

 

Марфюк Л.О.

лікар-терапевт

Марущак О.В.

Сеген Р.В.

лікар - невропатолог

лікар-хірург)

Сикиндюк Н.В.                               

Грушко М.Ф.

Святченко Г.Я.

лікар-отоларинголог

лікар - стоматолог

лікар - психіатр дитячий

 

  1. Створити основну Радехівську територіальну позаштатну постійно - діючу військово-лікарську комісію при Червоноградському районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки (далі - ІІ відділ (м. Радехів)), у складі:

голова комісії –    Лотоцька Н.І.

секретар комісії – Загурський П.А.

члени комісії:

Муравецький О.В.

лікар-терапевт

Головацький Ю.В.

лікар-невропатолог

Халавко А.А.

Пригара В.В.

Ковалишин С.Р.

Мальона А.М.

Бойко О.І.                                                                        

лікар-хірург

лікар-стоматолог

лікар - офтальмолог

лікар - отоларинголог

лікар-психіатр

Добош О.М.                                             лікар-гінеколог

Вілюра Г.В.                                              лікар-дерматолог

 

3.1.Створити резервну Радехівську  територіальну позаштатну постійно-діючу військово-лікарську комісію при Червоноградському районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки (далі - ІІ відділ ( м. Радехів)), у складі:

     голова комісії –    Горинюк О.В.

     секретар комісії – Кушнір І.А.

     члени комісії:

 

Трісла А.Л.

лікар- невропатолог

Вілюра Г.В.

Богуцький І.Я.

лікар - дерматолог

лікар-хірург

Лещишин С.О.                               

Клебан Н.І.

Бойко О.І.

Мальона А.М.

лікар-офтальмолог

лікар - стоматолог

лікар-психіатр

лікар-отоларинголог

Царук Н.В.                                               лікар-гінеколог

 

  1. Медичний огляд проводити згідно вимог Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України затвердженого наказом Міністра Оборони України № 402 від 14 серпня 2008 року (зі змінами).

 

  1. Встановити наступний розпорядок роботи Червоноградської районної позаштатної постійно-діючої військово-лікарської комісії при Червоноградському районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки, І відділу (м. Сокаль), ІІ відділу (м. Радехів) : понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця з 10.00 до 18.00.

 

  1. Медичний огляд військовозобов’язаних, які потребують додаткового медичного огляду (за потребою) проводити лікарем-гінекологом у комунальному підприємстві центральної міської лікарні Червоноградської міської ради кабінет № 113 щоденно з 08.00 до 20.00.

 

  1. Постанови ВЛК приймати колегіально, більшістю голосів.

 

  1. Керівників закладів охорони здоров’я м.Червонограда, м.Сокаля та м.Радехова:

8.1. Виділити необхідну кількість лікарів-спеціалістів, працівників середнього медичного персоналу для проведення медичного обстеження призовників відповідно до наказу Міністерства оборони України від 14 серпня 2008 року № 402 «Про затвердження Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України» згідно вказаних списків.

8.2. Забезпечити роботу військово-лікарської комісії при Червоноградському районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки необхідним медичним обладнанням, інструментами і медикаментами для проведення медичного огляду.

8.3. Своєчасно проводити військовозобов’язаним  загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, серологічний аналіз крові на: антитіла до вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ), антиген до вірусу гепатиту “В” (HBsAg), антитіла до вірусу гепатиту “С” (anti-HCV), реакція мікропреципітації з кардіоліпіновим антигеном (RW); визначити групу крові та резус-належність, провести флюорографічне обстеження органів грудної клітини, електрокардіографічне дослідження, здійснити вивчення медичних документів з поліклінік та лікувальних закладів за місцем проживання та перебування на обліку (медичної карти амбулаторного хворого, виписки з медичної карти від дільничного лікаря,  виписних епікризів, даних диспансерного обстеження та лікарського спостереження, результатів попередніх медичних оглядів, інших документів, що характеризують стан здоров’я), інші дослідження провести за показаннями.

 

  1. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

  Перший заступник голови                                                             Ірина НАЛИВАЙКО


Приєднані файли
№4 від 11.01.2022.zip