Новини

Відбулась щотижнева нарада з керівниками структурних підрозділів та відділів апарату районної державної адміністрації.

Сьогодні, 1 листопада, голова Червоноградської райдержадміністрації Андрій Дяченко провів апаратну нараду за участю першого заступника голови Ірини Наливайко, заступника голови Володимира Катерини, керівника апарату Мирослава Зінов’єва, керівників структурних підрозділів та відділів апарату районної державної адміністрації.

В ході наради присутні обговорили ряд питань. Зокрема, виконання робіт на об’єктах, які фінансуються за рахунок коштів державного, обласного та місцевих бюджетів, впорядкування архіву реєстраційних справ. Основне питання порядку денного -  робота адміністрації у період карантинних обмежень "червоної" зони,  зміни у "карантинній" постанові №1236, яка передбачає конкретні протиепідемічні заходи.

«В районі майже щодня фіксують нові антирекорди захворюваності на COVID-19 і майже всі госпіталізовані з коронавірусом не були вакциновані. Сьогодні наше завдання охопити вакцинацією максимальну кількість мешканців району і таким чином вберегти їх від важкого перебігу захворювання. У районі з початку вакцинальної кампанії створено усі умови для того, щоб жителі мали змогу провакцинуватись, але охочих щепитись збільшилось тільки після оголошення «червоної» зони та нової ухвали Кабінету міністрів, а саме зміни до постанови №1236, тому маємо черги та напружену ситуацію у пунктах вакцинації і лікарнях. Прошу всіх набратися терпіння! »,- зазначив очільник району Андрій Дяченко.

Нарада відбулася з дотриманням карантинних обмежень!