Новини

Дерево садити – не дарма на світі жити

Районна адміністрація долучилася до екологічної програми “Зелена країна”.

Відтак сьогодні, 30 жовтня, за участі голови Червоноградської райдержадміністрації Андрія Дяченка, першого заступника голови Ірини Наливайко,керівника апарату Мирослава Зінов’єва, голови Червоноградської районної ради Андрія Порицького та інших працівників відділів та структурних підрозділів Червоноградської райдержадміністрації долучилися до висадки дерев в межах екологічної програми “Зелена країна” спільно з ГО «Добро.Дій».

Працівники адміністрації працювали на двох локаціях, території колишнього знищеного села Городиловичі, в планах виростити алею лип, горіхів та гібіскуса, а також у Витківському лісництві працівники Червоноградської райдержадміністрації та Радехівської громади висаджували молоді саджанці сосни.

Саджанці для адміністрації надали ОКС ЛГП «Галсільліс», зокрема керівник підприємства Микола Дем’янович приймав активну участь у висадці дерев.

До висадки алеї на Червоноградщині долучились представники ГО "Добро.Дій" - Любомир Сопільник та пані Олена.

Загальна площа висаджених саджанців - 1.7г.

«Дякую колегам та усім свідомим громадянам, які долучились до такої важливої акції. Посадити дерево – добра справа, що залишиться в пам’яті на все життя. Дерево росте десятки років, і я впевнений, що наслідками сьогоднішньої праці скористається прийдешнє покоління»,- зазначив очільник району Андрій Дяченко.