Новини

Добротвірська громада працює над стратегією розвитку

Вчора, 21 вересня, перший заступник голови Червоноградської райдержадміністрації Ірина Наливайко взяла участь у засіданні робочої групи з формування стратегії розвитку Добротвірської територіальної громади.

Засідання поводилось за ініціативи Львівської облдержадміністрації.

Присутні визначили ряд пріоритетності громади, зокрема:

-акцент на розвитку туризму, адже тут є 19 водойм, річка Західний Буг, достатньо також лісових масивів та крафтових виробників сільськогосподарської продукції. Завдяки цьому громада прагне віднайти свою нішу на ринку туристичних послуг.

-розвиватимуть і екологічні ініціативи, планують провести інвентаризацію лісів, створити лісовий заказник, парк, розвивати водні види спорту. Серед необхідних громаді проектів також повинні бути будівництво, каналізування, модернізація очисних споруд у сільських населених пунктах.

-можливістю для громади є розвиток особистих селянських господарств та сімейних ферм.

Завдання управлінців - це допомога населенню, комунікація з сільськими жителями, спрямування селян на використання всіх можливостей  фінансових підтримки, які сьогодні дає держава та область. Щоб вивести напрям молочарство на якісно новий рівень, громаді необхідні пасовища та розвинуті кооперативи.