Новини

Провели семінар для розпорядників бюджетних коштів об'єднаних територіальних громад Червоноградського району щодо закупівельного процесу

За ініціативи голови Червоноградської райдержадміністрації Андрія Дяченка 27 липня у приміщенні Червоноградської райдержадміністрації відбувся навчальний  семінар для розпорядників бюджетних коштів об'єднаних територіальних громад Червоноградського району щодо закупівельного процесу.

Семінар проводили начальник управління фінансового аналізу та публічних закупівель департаменту економічної політики Львівської ОДА Бордун Леся та консультант з питань проведення процедур закупівель Корда Ірина.

Вітальним словом відкрив семінар заступник голови Червоноградської райдержадміністрації Володимир Катерина, а також подякував учасникам семінару за активність та небайдужість до проблем своєї територіальної громади.

Під час семінару спілкувались із замовниками щодо новацій у закупівельному законодавстві. Крім того надано консультаційну допомогу уповноваженим особам замовників стосовно будівельних робіт, поточних та капітальних ремонтів, кваліфікаційних критеріїв та вимог, укладення договорів.

У семінарі  брали участь 45 уповноважених осіб розпорядників бюджетних коштів Червоноградського району, які відповідальні за організацію та проведення закупівель.