Новини

Сьогодні відбулася XVI сесія Червоноградської районної ради

Сьогодні, 25 травня, відбулася XVI сесія Червоноградської районної ради. У її роботі взяли участь начальник Червоноградської РВА Андрій Дяченко, перший заступник голови Ірина Наливайко, заступник голови Володимир Катерина, керівник апарату Мирослав Зінов’єв та начальники управлінь і відділів Червоноградської районної військової адміністрації.

На початку сесії депутатам представили нового керівника Червоноградського районного відділу поліції  - полковника поліції Ігора Підлужного. Той в свою чергу зазначив, що у теперішній важкий час готовий до завдань і викликів та сподівається на спільні досягнення добрих результатів у роботі.

Далі присутні перейшли до розгляду питань порядку денного,

З важливих питань, за які проголосували депутати - вугілна галузь. Зокрема, за звернення до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо списання заборгованості із сплати Єдиного соціального внеску на загальнообовʼязкове державне соціальне страхування (€CB), пені та штрафи, які накопичились за попередні роки. 

У документі йдеться: "В звʼязку з ліквідацією ВП «Шахта «Великомостівська» , скороченням чисельності працюючих, зменшення поточного фонду оплати праці, адміністрація не в змозі погасити дану заборгованість. Виникає проблема, яка потребує невідкладного вирішення, що негативно впливає на соціальний стан працівників підприємства, адже їм не зараховується стаж роботи.

З метою зменшення напруги в шахтарському колективі, просимо депутатів Червоноградської районної ради звернутися до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України з пропозицією списати заборгованість із сплати Єдиного соціального внеску на загальнообовʼязкове державне соціальне страхування (CB), пені та штрафи, які накопичились за подередні роки".