Новини

Основне на Червоноградщині за минулу добу

Розпочалась 393 доба незламності та героїчного протистояння українців московському окупанту.

Головне за минулу добу на Червоноградщині:
 
"Зараз триває повітряна небезпека. Закликаю не нехтувати сигналами «повітряна тривога». Перейдіть, будь ласка, до найближчого укриття, або скористайтеся правилами «двох стін». Великомостівська громада гідно провела в останню путь Героя Романа Бурка. Вічна та світла пам’ять Воїну. Напередодні голови територіальних громад Червоноградщини, обласна влада, профільне міністерство, представники ГО та бізнесу працювали над виробленням спільного бачення справедливої трансформації для Червоноградського вуглевидобувного мікрорегіону. Захід проходив у Львівській ОВА. 
Радехівчанин, лауреат Шевченківської премії, заслужений агроном, депутат Верховної Ради УРСР 10-11-го скликань, активний громадсько-культурний діяч Йосип Семенович Парубочний відзначив 90-річчя. З нагоди ювілею видатної постаті у Публічній бібліотеці м.Радехів відбувся захід пам'ятка-персоналія "Патріот, аграрник, громадський діяч, книголюб", - повідомив начальник Червоноградської районної військової адміністрації Андрій Дяченко.
  
Також очільник району поінформував, що за інформацією Червоноградського районного управління ГУ ДСНС за минулу добу рятувальники здійснили три виїзди:
м. Великі Мости - знешкодження ВНП;
с. Бендюга - пожежа сухої трави;
м.Сокаль, вул. Яворницького - пожежа у дачному будинку.
Поліцейські Червоноградщини відреагували на 80 звернень від громадян, склали 48 адмінпротоколів. На обліку в Єдиній інформаційній базі даних внутрішньо переміщених осіб Червоноградського району зареєстровано 9 942 особи (фактично проживаючих).

«Консультативно-координаційний центр при Червоноградській РВА продовжує допомагати людям. Зареєструватися на консультацію можна заповнивши анкету онлайн https://cutt.ly/mXDsW14, телефон для довідок – 0674710334. Центр розташований у Народному домі міста Червоноград за адресою: проспект Шевченка 15 (3 поверх, кімната 15А). Також отримати інформацію про виплати для ВПО, виплату допомоги з безробіття чи про соціальну підтримку у нашому районі можна в управлінні соціального захисту населення Червоноградської РВА, зателефонувавши 03257 7 20 63,  03257 7 20 94. Центр працює з 09:00год. до 17:00год. обідня перерва з 13:00год. до 14:00год; вихідні Сб.- Нд.»,- нагадав Андрій Дяченко. 

Адреси Пунктів незламності у Червоноградському районі, які внесені на інтерактивну мапу за посиланням https://nezlamnist.gov.ua/
Адреси додаткових Пунктів незламності, які розташовані у всіх громадах Червоноградського району http://surl.li/euqts
Цілодобово допомогу надають мобільні Пункти, що розгорнули підрозділи ДСНС за адресами:
  • м. Червоноград, вул. Шевченка, 16
  • м. Радехів, просп. Стуса 2
  • смт. Добротвір, вул.Будівельна, 11, поблизу Народного дому;
  • смт. Добротвір, вул. Франка І, 30, подвірʼя школи.

До уваги мешканців району! В Червоноградському районі триває набір до новостворених штурмових бригад «Гвардія наступу». Щоб стати кандидатом у бригаду потрібно заповнити заявку у ЦНАПі, що за адресою: м.Червоноград, пр. Шевченка 27, тел.03249-48100, 03249-48060, або подати анкету на сайті «Гвардії наступу» https://storm.mvs.gov.ua/ 

Інформація про стан черг перед пунктами пропуску із сусідніми державами на виїзд з України станом на 23.03.2023р. дивіться за посиланням

https://www.facebook.com/zahidnuy.kordon