Відбулася щотижнева нарада з керівниками структурних підрозділів та відділів апарату Червоноградської РВА

Традиційно нараду розпочали з хвилини мовчання за усіма загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.
Далі перша заступниця голови Червоноградської РДА (РВА) Ірина Наливайко спільно з заступником голови Володимиром Катериною поінформували присутніх про поточний стан справ та окреслили основні напрямки роботи адміністрації на найближчий період.

З важливого:
Консультативно-координаційний центр при Червоноградській РВА продовжує допомагати внутрішньо-переміщеним особам, які проживають на території нашого району. За минулий тиждень психологічну підтримку отримали 15 осіб, зокрема, працював дитячий психолог від Мальтійської служби допомоги,  психолог від Прем'єр Уржанс Інтернасьональ, працювали у Червонограді та Сокалі, а також допомогу надавав психолог від ГО «Жіночі перспективи».
Юридичну допомогу надавали фахівці Прем'єр Уржанс Інтернасьональ.
Фахівцями Solidarites international зареєстровано на фінансову допомогу 50 осіб з числа ВПО.
Фахівці БФ «Карітас Сокаль» надавали продуктові та гігієнічні набори, спеціалізовані набори для людей з обмеженими можливостями, допомогу отримали 10 осіб.Мобільна медична бригада у складі терапевта-кардіолога, психолога та соціального працівника від Премьєр Уржанс Інтернасьоналє проконсультували 27 осіб.

Щодо навчального процесу у закладах освіти району.
Нагадаємо, в районі 123 заклади загальної середньої освіти. Наразі заняття відновили 45 шкіл, з них 30 навчаються в очній формі, 1 школа на дистанційному навчанні, 14 – у змішаній формі.
78 закладів освіти ще на канікулах, навчання розпочнуть 30 січня 2023 року.

Щодо вільних вакансій для ВПО.
Червоноградщина сьогодні є прихистком для майже 14 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Люди приїжджають в район, адаптовуються, знаходять житло та розпочинають пошуки роботи. Невелика частина вже працевлаштовані.
Сьогодні у філіях центрів зайнятості району наявна 421 вільна вакансія, а саме:
-у Червоноградській філії ЛОЦЗ – 264 вільних вакансій;
-у Радехівському відділі Червоноградської філії ЛОЦЗ - 82 вільні вакансії;
-у Сокальському управлінні Червоноградської філії ЛОЦЗ - 75 вільних вакансій.
За додатковою інформацією звертайтеся у найближчу вам філію
-Червоноградська філія ЛОЦЗ - м. Червоноград, вул. Паркова, 4а,тел.: 03249-3-28-68;
-Радехівський відділ Червоноградської філії ЛОЦЗ - м. Радехів вул. Л. Українки, 33, тел.: 03255-2-26-78;
-Сокальське управління Червоноградської філії ЛОЦЗ - м. Сокаль, вул. Св. Володимира, 4, тел.: 03257-7-34-35.

За результатами наради Ірина Наливайко доручила керівникам структурних підрозділів та відділів Червоноградської РВА (РДА) ряд доручень та завдань до виконання.