Новини

Пункти Незламності Червоноградщини виручають місцевий бізнес під час відключень електроенергії

На території Червоноградського району облаштували 48 Пунктів Незламності, з них 17 внесені на інтерактивну мапу. Усі вони готові до роботи у разі критичної ситуації у районі.
 
Цілодобову допомогу надають мобільні Пункти, які розгорнули підрозділи ДСНС у місті Червоноград та у місті Радехів. Днями у такий Пункт за допомогою звернулися працівники місцевої перукарні. Під час надання перукарських послуг в салоні краси «Анна Шарм», що в Радехові, вимкнули електроенергію, проте працівниці не розгубилися і завершили роботу у Пункті Незламності.
Власниця салону краси Анна Нагірна розповіла, що перукарня підлаштувала свою роботу до графіків відключень електроенергії, проте бувають форс-мажорні ситуації, як до прикладу ця.
 
«Дякую працівникам підрозділу ДСНС, що дозволили нам скористатися послугами Пункту, зокрема надали джерело живлення. Адже сьогодні підтримки потребують як люди, які опинилися у складних життєвих обставинах, так і малий бізнес. Це дуже хороша ініціатива влади у такий непростий час. Цей випадок показав, наскільки міцною стає наша держава, попри важкі часи! І наскільки нам важливо об‘єднуватися, аби разом подолати ворога», - розповіла Анна Нагірна.
Вона також додала, що салон активно донатить для ЗСУ, організовує волонтерські «Дні доброти», де внутрішньо переміщеним особам надаємо безкоштовно перукарські послуги, а також допомагають малозабезпеченим сім’ям та одиноким особам похилого віку.