Працевлаштування внутрішньо переміщених осіб у Червоноградському районі

Станом на 11 серпня поточного року на обліку у центрах зайнятості Червоноградського району перебувають 336 осіб з числа внутрішньо переміщених.

Зокрема:

-У Сокальській РФЛОЦЗ - 46 осіб, з яких 18 працевлаштовано

-У Радехівській РФЛОЦЗ – 24 особи, з яких 7 працевлаштовано

-У Червоноградській МФЛОЦЗ – 266 осіб, з яких 72 працевлаштовано

Також нагадуємо, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні» від 20.03.2022 №331 роботодавцям відшкодовують кошти за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб.

Згідно вищезазначеної постанови у центрах зайнятості нашого району прийнято 75 рішень щодо грошової компенсації підприємцям за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб.

Зокрема:

-Сокальська РФЛОЦЗ – 10 роботодавцям за 24 працевлаштовані особи;

-Червоноградська МФЛОЦЗ – 24 роботодавцям за 45 працевлаштованих осіб;

-Радехівська РФЛОЦЗ – 6 роботодавцям за 6 працевлаштованих осіб.

Довідково:

Компенсація витрат надається роботодавцю, крім роботодавців, які є бюджетними установами, фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування, за кожну працевлаштовану особу на умовах строкового або безстрокового трудового договору (контракту), гіг-контракту, зокрема за сумісництвом, у разі перебування роботодавця на обліку як платник єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, якщо розмір заробітної плати працівника за повністю виконану місячну (годинну) норму праці не є нижчим за розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законодавством та у разі подання в установленому законодавством порядку податкової звітності за IV квартал 2021 р. або річної звітності за 2021 рік.

Компенсація витрат надається у розмірі 6500 гривень щомісяця за кожну працевлаштовану особу, за яку роботодавцем сплачується єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, на період воєнного часу та протягом 30 календарних днів після його скасування або припинення.