Нарада з головами територіальних громад Червоноградського району

Сьогодні, 11 серпня, в приміщенні Червоноградської міської ради відбулася нарада з головами територіальних громад району під керівництвом начальника Червоноградської районної військової адміністрації Андрія Дяченка.

Обговорили ряд важливих питань життєдіяльності району в умовах воєнного стану, зокрема: про стан виконання місцевих бюджетів територіальних громад району станом на 1 серпня 2022 року;  про готовність закладів освіти району до відновлення очного навчання з 1 вересня 2022 року;  про функціонування добровольчих формувань територіальних громад району; про мобілізацію та бронювання.

"Зараз важливим питанням для нас залишається внутрішньо переміщені особи, які тимчасово проживають у школах та дитсадках. У нашому районі ще 7 шкіл задіяні, як тимчасові домівки для біженців. Ми розуміємо, що ці заклади повинні відновити свою роботу з нового навчального року. Тому маємо подбати вже про наявність альтернативних місць для переселення ВПО.

Також нам необхідно вже сьогодні у всіх закладах освіти підготувати належний стан укриттів, перевірити ще раз готовність локальних систем оповіщення задля безпечного освітнього процесу",- зазначив Андрій дяченко

Окрім того, очільник району підкреслив, що очний навчальний процес розпочнеться лише в тих закладах, які мають належне укриття задля повної безпеки дитини.

Під час наради також розглянули можливості наповненості класів у закладах освіти дітьми з числа внутрішньо переміщених осіб, адже важливо щоб кожна дитина, яка через війну змушена була покинути свій край, продовжувала здобувати освіту.

Далі обговорили дохідну частину місцевих бюджетів територіальних громад нашого району станом на 1 серпня 2022 року.

"І ще одне не менш важливе питання - підготовка до опалювального сезону. Ця зима буде найтяжчою за часи незалежності України. Тому підготовка до опалювального сезону – це чатина оборони держави",- додав очільник району.

Присутніми були:  заступник начальника військової адміністрації Володимир Катерина, керівник апарату (комендант військової адміністрації) Мирослав Зінов’єв,  начальники структурних підрозділів Червоноградської РВА та голови територіальних громад Червоноградського району.