Привітання очільника Червоноградського району Андрія ДЯЧЕНКА з нагоди Дня Конституції

"Мрію про власну державу ми пронесли через сотні років випробувань, війн і боротьби за право існувати!
Рівно 26 років тому Верховна Рада України ухвалила найважливіший документ, який визначає права на суверенність, незалежність та територіальну цілісність нашої країни. На жаль, право бути суверенними та незалежними необхідно виборювати і наш героїчний народ переживає ще одну жахливу війну.
Попри це, українці залишаються волелюбними, нескореними й хоробрими.
Шановні жителі та гості нашого району, з Днем Конституції України Вас
Нехай кожен день дарує Вам спокій, любов рідних і близьких, наснагу на добрі справи й нові досягнення в ім’я зміцнення та процвітання нашої держави.
Вічна пам‘ять наших полеглим Героям, завдячуючи яким, ми тримаємо прапор свободи!
Ми сильні, ми вільні і ми обов‘язково переможемо!
Зі святом!!!"- у своєму привітанні зазначив Андрій Дяченко