Народжені у вишиванці

Согодні, у Всесвітній день вишиванки, заступник голови Червоноградської районної державної адміністрації Володимир Катерина, начальник відділу освіти, культури, релігії та туризму Руслана Антонюк, за ініціативи Клубу Успiшних Жiнок «Жінки України» World Woman Club Lviv котрі вже п’ятий рік поспіль проводить акцію «Народжені у вишиванці» відвідали пологові будинки Червоноградського району.

Зокрема в місті Сокалі свої перші вишиванки отримало четверо немовлят, у Червоноградському пологовому будинку у вишиванки було «одягнено» дві дівчинки та двоє хлопчиків. Також не був залишений без уваги і Радехівський пологовий будинок в якому народилося двоє дітей. Усі новонароджені отримали свої перші вишиванки та підгузки, щасливі мами – солодощі.

Вишиванка - генетичний код українців.

Символ віри, надії, любові.

Захистимо своє!

Все буде Україна!!!