Від Покровська до Червоноградщини - 400 кущів троянд

На Червоноградщині висадили 800 кущів троянд з Покровська

Українці завжди були прикладом стійкості, згуртованості та взаємопідтримки, а тепер Львівщина стала домівкою для сотні тисяч українців, які були змушені залишити свої оселі через війну.
На Червноградщині від початку російської агресії знайшли прихисток жителі Покровська, які тимчасово проживають у закладах освіти району.
Аби підтримати своїх земляків, міський голова Покровської громади Руслан Требушкін днями відвідав їх, а також на знак подяки, подарував громадам Сокаля та Червонограда кілька сотень саджанців, що спільними зусиллями мешканців та переселенців були висаджені у дошкільних закладах та в закладах освіти району.
В єдності наша сила. То ж підтримуймо й надалі один одного та віримо в перемогу нашої України!