Новини

З нагоди світлого християнського свята – Хрещення Господнього до Червоноградської РДА завітав о.Ярослав Кащук

З нагоди світлого християнського свята – Хрещення Господнього до Червоноградської райдержадміністрації та районної ради завітав митрофорний протоієрей, отець Ярослав Кащук. З традиційним вітанням «Христос хрестився!» і освяченою водою він звернувся до працівників держустанови та побажав духовного просвітлення, здоров’я та добробуту.

Далі у сесійній залі райдержадміністрації на завершення циклу різдвяних свят для присутніх звучали колядки та патріотичні пісні у виконанні народного ансамблю «Заспів» Сокальського народного дому.

«Я дякую присутнім та гостям, що у такий важкий для нашої країни час ми продовжуємо зберігати традиції, адже без традицій - нема нації. При нагоді прошу Вас не піддавайтесь паніці, яка сьогодні поширюється у ЗМІ.  Нам потрібно усвідомити, що загрозу становлять не лише чужі війська, але й наші емоції, те як ми реагуємо на інформацію і де ми її отримуємо. Пам’ятаймо, Україна сьогодні - це нація нескорених, як за часів народження козацтва, стрільців, УПА.»,- у вітальному слові зазначив очільник району Андрій Дяченко.

Опісля отець Ярослав Кащук обійшов кабінети службовців та щедро окропив освяченою водою приміщення.