Новини

Від мети – до покрокового алгоритму

Сьогодні за підтримки Львівської ОДА відбулося засідання Робочої групи з розроблення Стратегії розвитку Добротвірської громади за участі голови Червоноградської райдержадміністрації Андрія Дяченка, заступника директора департаменту економічної політики Львівської ОДА Вадима Табакери, начальника  управління соціально - економічного розвитку територій Червоноградської РДА Наталії Лагоди, голови Добротвірської громади Тараса Келеберди та місцевого бізнесу.

Це другий етап обговорення. Кожен із присутніх мав змогу додати власні пропозиції з огляду на досвід, завдяки чому обговорення набуло комплексності і повноти. Протягом усієї зустрічі йшла жвава та змістовна дискусія.
Отож, визначили сильні та слабкі сторони Добротвірської громади, які має ресурси громада та які є проблеми на території.
Наша ставка – на лідерство в агротехнологіях, налагодження системи кооперативів, що забезпечить зайнятість сільського населення та додану вартість в реалізації продукції.
Завдання для представників влади на території – це допомога населенню, комунікація з місцевими жителями, спрямування їх на використання всіх можливостей фінансової підтримки, яку сьогодні дає держава та область.
Від себе додам, для громади стратегія – це чіткий план, дотримуючись якого громада може спланувати свій майбутній розвиток. Важливо, щоб стратегія була орієнтована на створення сприятливих умов для малого та середнього підприємництва, адже це основа майбутньої місцевої економіки.