Новини

Детінізація ринку праці: у районі триває активна інформаційно-роз'яснювальна робота.

Сьогодні, 8 грудня, відбулося спільне виїзне засідання робочих груп Червоноградської райдержадміністрації та Сокальської територіальної громади за участі головного державного інспектора ГУ Держпраці у Львівській області з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Метою даного виїзду було обстеження об’єктів господарювання для проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед роботодавців та найманих працівників про офіційне працевлаштування та виплату заробітної плати.

Сьогодні для влади і бізнесу актуальною темою є боротьба з виплатою заробітної плати у «конвертах» та реалізація гарантій оплати праці. Відтак, суб'єкти підприємницької діяльності при виплаті заробітної плати повинні дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за умисне ухилення від сплати податків та порушення норм законодавства щодо виплати заробітної плати. Варто наголосити, що нелегальна заробітна плата послаблює соціальний захист працівників, зменшує надходження до бюджетів та державних соціальних фондів.