Сьогодні очільник району Андрій Дяченко вручив державні нагороди – посвідчення і нагрудні знаки «Мати – героїня»

Згідно з Указом Президента України від 7 травня 2021 року №188/2021 та за дорученням голови Львівської облдержадміністрації Максима Козицького, сьогодні, 7 грудня, очільник району Андрій Дяченко спільно з начальником відділу персоналу та нагород апарату Червоноградської РДА Ольгою Шутовською вітали матерів-героїнь Червоноградського району.

За материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей голова райдержадміністрації Андрій Дяченко вручив пані Зоряні Гойдало, жительці м.Сокаль, державну нагороду – посвідчення і нагрудний знак «Мати – героїня».
Далі очільник району особисто завітав до кожної матері-героїні.
Пані Галину Степанко привітав на робочому місці в Острівській школі. До добрих слів долучився колектив та дирекція школи.
Пані Галина Олійник зустріла представників влади у Народному домі с.Куликів, де працює директором, там і відбулося вручення посвідчення та нагрудного знаку до почесного звання «Мати – героїня». Пані Марія Халавко, разом із сім’єю радо зустріла керівництво району вдома, де й привітав маму-героїню Андрій Дяченко та вручив державну нагороду за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей.

"Для себе переконався, що щасливий дім той, де багато дітей. А щасливі діти ростуть лише в дружній родині й під опікою щасливих батьків.
І кожна з цих жінок сьогодні сказала - "Я щаслива, бо я - мама".- зазначив Андрій Дяченко