Новини

Урочисті заходи з нагоди Дня Збройних сил України

6 грудня  у приміщенні Народного дому м.Сокаль відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Збройних сил України за участі першого заступника голови Червоноградської районної державної адміністрації Володимира Катерини, Сокальського міського голови Сергія Касяна, начальника першого відділу Червоноградського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, майора Любомира Бродюка та працівників першого відділу ЧРТЦК та СП, військовослужбовців ЗСУ.

На початку заходу присутніх благословили Правлячий Архиєрей Сокальсько-Жовківської єпархії Михаїл Колтун, настоятель собору св.Апостолів Петра і Павла о.Ярослав Кащу та о. Ярослав Валюх.

В рамках проведення заходу, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Катерина вручив грамоти районної державної адміністрації з нагоди Дня Збройних сил України присутнім  військовослужбовцям ЗСУ та подякував за сумлінне виконання службових обов’язків, відданість Батьківщині.

«За останні роки українська армія набула унікального практичного досвіду ведення бойових дій, стала однією з найпотужніших, найбільш боєздатних, найдосвідченіших армій Європи. Але ми заплатили дуже високу ціну за право бути незалежною державою, а не підконтрольною територією. І від цього гірко та сумно…  Саме у цей складний час для нашої країни ми усвідомили, що сильна держава починається із сильної армії.

Дякую Вам, захисники й захисниці, за Вашу хоробрість, силу й безмежну любов до Батьківщини. Бажаю Вам та Вашим родинам міцного здоров'я, щастя, добробуту та нових звершень у благородній справі служіння Вітчизні.

Слава Україні! Слава її героям!»,- у вітальному слові зазначив заступник голови райдержадміністрації Володимир Катерина.

Після урочистої частини, для всіх присутніх відбувся святковий концерт за участі місцевих виконавців та колективів