Маленький прояв доброї справи запускає ланцюжок хороших, великих справ

12 грудня часопису «Голос з-над Бугу» виповнюється 103 роки!

Давайте усі разом підтримаємо нашу газету, здійснивши передплату на 2022 рік!

Сьогодні колектив районної державної адміністрації зробив добру справу – підтримав місцевий часопис, здійснивши передплату. Передплачували для себе, для рідних, хтось одиноким сусідам, а також декілька прийомних багатодітних сімей району отримають газету від очільника району Андрія Дяченка та заступника голови райдержадміністрації Володимира Катерини.

В час гаджеталізації важко «вистояти» друкованим виданням, спостерігається тенденція до зменшення читаючих друкованого слова.

Але газета живе! Зберегти тираж, зробити газету цікавою для читача стало можливим завдяки дружній і творчій роботі колективу, де кожен – універсал. А заслуга її самої, як сказав Василь Сорочук, у тому, що штат не скоротився до мінімального: в редакції продовжують працювати два журналіста, верстальник ,бухгалтер та менеджер по рекламі!

Підтримаймо своє, любіть українське!