Сьогодні відбулося засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

З метою здійснення контролю за своєчасністю виплати заробітної плати в районі та недопущення зростання її заборгованості сьогодні, 30 листопада, під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Ірини Наливайко відбулося засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

В ході засідання заслухали підприємства Червоноградського району, що допустили  заборгованість із виплати заробітної плати, про причини виникнення даної заборгованості  та шляхи її погашення.

А також заслухали економічно-активних боржників зі сплати платежів до Пенсійного фонду України.

По завершенню засідання членами комісії надані відповідні пропозиції для вирішення порушених питань.