З робочим візитом Червоноградщину відвідав заступник начальника Головного управління ДПС у Львівській області Ігор Лазорко

Сьогодні, 25 листопада, відбулася робоча зустріч за участі начальника Головного управління ДПС у Львівській області Ігора Лазорка, голови Червоноградської райдержадміністрації Андрія Дяченка та начальника Сокальської ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області Олени Наумчук.

Обговорили основні напрямки роботи, зокрема:

- повноти і своєчасності сплати податків (зборів) та інших платежів до бюджету;

-погашення боргу та виявлення додаткових джерел надходжень до бюджетів задля вирішення проблемних питань територіальних громад;

-проведення інвентаризації земель.

Обговорили також листування з податковою через Електронний кабінет. Адже це чудова електронна взаємодія  ДПС та органів місцевого самоврядування через ІТС ,,Електроний кабінет”.

"Таке дистанційне листування значно скоротить Ваш час, затрачений на листування з податковою та зменшить витрати, пов’язані з поштовими відправленнями.",- зазначив очільник району.