Новини

Щодо проведення профільних комісій

Інформуємо, що Державне агентство розвитку туризму України (далі – ДАРТ) як центральний орган виконавчої влади, який реалізує державну політику у сфері туризму та курортів (крім здійснення державного нагляду (контролю) у сфері туризму та курортів) на виконання пункту 36 Плану заходів ДАРТ за бюджетною програмою 3106020 «Розкриття туристичного потенціалу України» планує провести ряд профільних комісій щодо розвитку туризму, учасниками яких стануть представники органів державної влади, органів місцевого самоврядування та профільних організацій.

ДАРТ запрошує усіх представників туристичних підприємств, установ, організацій, які проводять активну діяльність у сфері туризму, виявляють ініціативи щодо консолідації індустрії та всіляко сприяють розвитку туристичної галузі взяти участь у профільних комісіях щодо розвитку туризму. Для цього необхідно заповнити форму в термін до 10.11.2021.

Форма для заповнення: https://forms.gle/rD1zRe26LrdmmjqR6 

Запитувані дані необхідні для ведення подальшої комунікації з активними учасниками ринку та з метою подальшого залучення до вищезазначених заходів.