Дайджест ЗМІ

Енергетична компанія з польськими інвестиціями повертається в область: планують збудувати нафтобазу

Наприкінці минулого року начальник Львівської ОВА Максим Козицький зустрічався з представниками ТОВ «Унімот Україна». Компанія висловила намір збудувати на території Львівщини нафтобазовий комплекс-термінал нафтопродуктів.

Його завдання – забезпечити приймання цистерн з паливом по вузькій залізничній колії, для подальшого зливу, зберігання і відвантаження українським споживачам автомобільним і залізничним транспортом.

Тоді компанія розглядала дві ділянки для майбутнього будівництва, інвестиції першої черги в об’єкт мали скласти 12 млн євро та створити чотири десятки робочих місць. Пізніше компанія зупинилась на одній ділянці. Та з початком воєнних дій і зважаючи на економічні чинники, проєкт призупинили.

Проте цього тижня в межах зустрічі у Львівській ОВА представники компанії висловили намір відновити реалізацію проєкту з будівництва нафтобази. Наразі розглядають три ділянки, які мають необхідну площу та залізничну доступність.

Очільник області запевнив представників компанії у всебічному сприянні та підтримці з реалізації об’єкту.

Додамо, що компанія з перших днів війни активно долучається до підтримки фронту. Вже 500 тис літрів пального скерували на потреби армії, також допомагають військовослужбовцям автомобілями.